המסע של צ'יפסטאר

חברת צ'יפסטאר נוסדה בשנת 2013 מתוך רעיון פשוט, לענג את אוהבי תפוחי האדמה בכל רחבי העולם עם המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר.

 

סניף הדגל של החברה נפתח בנאפולי, איטליה, וזכה להצלחה  מסחררת עם תורים שאינם נגמרים  והוליד פתיחת סניפים רבים ועשרות אלפי בקשות ופניות למטה החברה לצורך שיתופי פעולה ובקשות זכיינות.

על אף המודל העסקי של הרשת, הבנוי על זכיינות, הרשת בוחרת בקפידה רבה את מבקשי הזיכיון ואת יכולתם להחזיק בעלות במקום אשר קולט מספר רב של מבקרים וזאת על מנת לשמר בקפדנות את עקרונות הברזל של הרשת עבורכם:  איכותי וטריות המוצרים , מתכון מנצח ושירות אדיב וללא פשרות ללקוחתינו היקרים בכל רחבי העולם.

 

צ'יפסטאר הינה הרשת היחידה המוכרת את הצ'יפס ההולנדי המקורי בישראל, יחד עם הרטבים ההולנדיים המסורתיים כמו הסאטה ההולדני, המיונז ההולנדי, גבינת צ'דר הולדנית וקארי בסגנון הולנדי ועוד עשרות רטבים שונים, שפשוט אי אפשר למצוא בשום מקום אחר!

PRODUCTION PROCESS

Frying  process is characterize by using cutting-edge technology fryers, which are able to keep the oil temperature always constant, providing a high quality result. Chipstar potatoes are freshly cut, fried twice accordingly to the original dutch tradition, the first time to cook them inside, the second one to cook them outside; this is the secret to obtain crunchy and tasty fries, as tradition holds.

The secrets of Chipstar are high quality raw materials and frying process.

© 2016 - כל הזכויות שמורות | CHIPSTARFOOD SRL - P.I. E C.F. 07541031212